חידוש מרזב פנימי / חיצוני

בהגדרה מקצועית – תעלות המרזב נחלקות לשני סוגים:

במרבית מהבתים שנבנו לפני 20 שנה ויותר- תעלות המרזב לאורך הגג הותקנו כחלק מארגז הרוח בקצה הגג, ואינן נראות למבין מבחוץ: אלו מרזבים פנימיים.
שיטה זו הגם שהיא אסתטית- משאירה את הלכלוך והבעיות הנגרמות כתוצאה מתחזוקה לקויה- בתוך הגג. כתוצאה מכך נזילה או גלישת מים מהמרזב פוגעת בגג, מאיצה את ריקבון העץ, ויכולה לגרום לחדירת מים לתוך הבית במקרה קיצוני.

מרזבים חיצוניים מותקנים לאורך הגג והקיר, באופן שבעיקר שם על דגש את פינוי המים, אך ללא מחשבה על ניראות. לרוב קל יותר לזהות בעיות במרזבים חיצוניים, סימני חלודה, סדקים ונזילות. לכן חידוש מרזבים חיצוניים לרוב מבוצע בזמן.

חידוש מרזבים

ניתן לבצע חידוש של תעלות מרזב אלו למניעת הכשלים הנזכרים, אנו מספקים ומתקינים פחי אלומיניום אשר מורכבים בתוך תעלת המרזב הקיימת, מחזקים את הגג, אינם מחלידים, ומאפשרים למרזב לבצע את תפקידו .

בבתים חדשים הפיתרון הוא להתקין את תעלות המרזב מחוץ לגג על קצהו, אלו מרזבים חיצוניים. החידוש מתבצע בזריזות ולרוב אינו דורש שיפוץ גג. מעבר למרזב חיצוני גורם לכך שכל כשל במרזב מאותר בצורה פשוטה ואינו משפיע על חלקים אחרים.

ניתן לבחור בחומרים מתקדמים ואיכותיים אשר לא רק שאינם פוגעים בחזות הבית אלא מהווים תוספת עיצובית למראה הבית. חידוש המרזב יכול לכלול גם תיקון מלא של המרזב אם יש בכך צורך. חידוש יכול להיות גם התקנה של מרזב חדש לגמרי, מבחינת צבע וחומר אשר מתאים יותר לצרכי הלקוח וגם נראה טוב מבחינה אסתטית.

צינורות ירידה/ ניקוז:

התקנת צינור הניקוז של המרזבים בתוך הקיר במהלך הבנייה הגם שמשאיר את קירות הבית ללא תוספות בולטות-אינו מאפשר לתחזק או לפתור בעיה הנוצרת בצינור, וזאת מכיוון שאין אפשרות להגיע ולטפל בו. אל תתפשרו על מערכות ניקוז, צינורות ומרזבים. נזקי רטיבות גם במדינת ישראל נפוצים מאוד, הם אינם טובים לבריאות וגם יכולים לפגוע בבית מגורים.

ברשותנו צינורות מרזב בצבעים וחתכים שונים המותקנים חיצונית, המשתלבים במראה הבית, ואינם מהווים מפגע אסתטי.אנו מספקים חומרים שונים למרזבים אלו, כמענה לכל דרישה. התייעצו איתנו לפתרון המתאים לכם, מערכת ניקוז חיצונית או מערכת ניקוז פנימית ואיך להתקין באופן נוח שיבטיח תחזוקה קלה ועמידות לטווח ארוך.

דילוג לתוכן