התקנת מרזבים

אורנים מרזבים מרכזת שירותי התקנה של כל סוגי המרזבים האיכותיים, המעוצבים והטובים ביותר שיש בשוק. במאמר הבא נסביר למה חשוב להזמין שירותי התקנה מחברה מקצועית וכיצד מרזבים משביחים את ערך הנכס

אורנים מרזבים מתמחה בהתקנת מבחר גדול של מרזבים בהתאמה אישית למבנה ולצרכי הלקוחות. בשביל להתאים את המרזבים לצרכים שלך, אנו מביאים בחשבון את ההבדל בין בית פרטי, בניין או מבני תעשייה. כמו כן, אצלנו בקטלוג יש מרזבים איכותיים בצבעים ואפשרות לתאם גם התקנה של מרזבים לפרגולה או לארגזי רוח. כתוצאה מכך, אנו מספקים את השירות לקהל יעד מגוון ומזמינים אותך להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים.

שירותי התקנת מרזבים צריכים להתבצע ברמה מקצועית גבוהה וללא פשרות. אם מתקינים את המרזב בצורה מקצועית, אין סיכוי שהוא ייפול או יישבר בתקופות של מזג אוויר סוער, רוחות וגשמים. מעבר לכך, מרזב שמותקן בצורה מקצועית מצליח להתמודד גם עם כמויות גדולות של מים ויכול לנקז את המשקעים ישירות אל תשתיות האיסוף והצנרת העירוניות.

התקנת מבחר מרזבים בהתאמה אישית למבנה שלך

איך מבצעים התקנת מרזבים?

התקנת מרזבים מתחילה ביצירת קשר עם אנשי מקצוע ובבחירת המוצר המתאים. בשביל לבחור את המוצר המתאים, מביאים בחשבון מספר שיקולים:

סוג המרזב המתאים ביותר למבנה

יש הבדל משמעותי בין התקנת מרזבים בבתים פרטיים, בבנייני מגורים משותפים, בבנייני משרדים או במבני תעשייה. כמו כן, התקנת מרזבים בפרגולה לא מתבצעת באותה צורה כמו התקנת מרזבים בארגזי רוח. בשביל ליהנות מהתקנה אמינה ואיכותית, צריך לבחור את סוג המרזב המתאים ביותר למבנה.

התאמה למסגרת התקציב

סוגים שונים של מרזבים יכולים להיות מותקנים בסוגים שונים של תקציבים. בהקשר הזה, הדבר החשוב ביותר הוא להתאים את המרזב למסגרת התקציב. את מסגרת התקציב קובעים כמובן מראש, אך התפקיד של אנשי מקצוע הוא לברר איזה מרזב יספק עבורה את הפתרון המלא והטוב ביותר.

בחירת מרזב לפי סגנון עיצוב

מרזבים יכולים להיות מיוצרים בין היתר מחומרי גלם כגון פלסטיק, פח, נחושת, מתכת ועוד. אם רוצים שההתקנה של המרזב תהיה מקצועית אך שהוא עצמו לא יסבול מבלאי מואץ ושחיקה, זה קריטי לבחור אותו בצורה נכונה. בנוסף, סוג חומרי הגלם שבהם משתמשים כדי לייצר את המרזב משפיע על האופן שבו מתקינים אותו.

התקנת מרזבים בגובה

התקנת מרזבים בגובה יכולה להיות משימה מאתגרת הדורשת ציוד מיוחד מומחיות והכשרה מיוחדת. חשוב להקפיד על התקנה נכונה של המרזבים בכדי למנוע נזילות ונזקים למבנה. הבטיחות היא אחד הפרמטרים החשובים שכן עבודה בגובה עלולה להיות מסוכנת. למתקיני מרזבים מקצועיים יש את הציוד וההכשרה הדרושים לעבודה בטוחה בגובה. על ידי הזמנת מתקין מרזבים מקצועי מטעם אורנים מרזבים, אתם יכולים להיות שקטים בידיעה שהמרזבים שלכם יותקנו נכון והבניין שלכם יהיה מוגן מפני נזקי מים.

כיצד בוחרים את החומר המתאים להתקנת מרזבים?

סוג החומר שבו משתמשים על מנת לייצר את המרזב ולהתקין אותו משפיע בצורה דרמטית על התפקוד ועל הבלאי. כאן קיימים מספר שיקולים שאותם כדאי להביא בחשבון:

  • העדפה אסתטית – בדרך כלל בוחרים בין סוגים שונים של מרזבים לפי העדפה אסתטית. מרזבים מפלסטיק או נחושת יכולים להתאים לסגנון עיצוב כפרי של בתים פרטיים, בעוד מרזב אלומיניום יתכתב עם סגנון עיצוב מודרני גם בבתים פרטיים וגם בדירות מגורים בבניינים משותפים.

 

  • עלות – קיימים פערי מחירים של עשרות אחוזים בין סוגים שונים של מרזבים. על מנת לבחור את המרזב המתאים וליהנות מהיתרונות השונים שלו גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך, מומלץ לבצע השוואת מחירים יסודית ולבדוק מה היא כוללת.

 

  • המלצות של בעלי מקצוע – כדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע מהתחום של התקנת מרזבים ולהבין מה הפרויקט כולל. כך קיים סיכוי גבוה יותר להתאים את המרזב לדרישות ולצרכים וגם ליהנות מתפקוד אפקטיבי שלו בימים גשומים במיוחד.

מה משפיע על המחיר של התקנת מרזבים?

התקנת מרזבים היא חלק משירות רחב שכולל בתוכו גם קדיחת פתח יציאה, חיזוק המרזב עם חבקים ושמירה על שיפוע של 5 ס"מ בין המקום הגבוה ביותר לבין המקום הנמוך ביותר כדי לאפשר את זרימת המים. בנוסף, הצעת המחיר מושפעת מהנגישות לגג: ככל שהגג נגיש יותר וקל להגיע אליו, כך סביר להניח שהמחיר של התקנת מרזבים יהיה נמוך.

התקנת מרזבים מתבצעת בשיפוע כדי למנוע מצב של מים עומדים שעלולים לייצר חלודה ולגרום לבלאי מהיר ומואץ של המרזב. לאחר ההתקנה, צריך להקפיד על ניקוי של המרזבים מעלים, לכלוך או קיני ציפורים. קודם עולים על סולם וגורפים את הלכלוך מהמרזב, לאחר מכן שפריצים מים באמצעות צינור כדי לבדוק שהמים זורמים מטה ללא עיכובים ובמידת הצורך פונים לאיש מקצוע.

שאלות בנושא התקנת מרזבים:

התקופה הטובה ביותר בשנה להתקנת מרזבים היא בדרך כלל בסוף האביב או בתחילת הסתיו, כאשר מזג האוויר מתון ויש פחות סיכוי לגשמים או סופות. כך ניתן להתקין ולבדוק את המרזבים לפני תחילת העונה הגשומה.

גודל המרזבים הדרוש תלוי במגוון גורמים, כמו גודל הגג והשיפוע, כמות הגשמים באזור ומספר המרזבים הדרוש. מתקין מרזבים מקצועי יסייע בקביעת גודל וכמות המרזבים הנכון.

טעויות נפוצות שיש להימנע מהן בעת ​​התקנת מרזבים היא בראש ובראשונה התקנתם בזווית שגויה, שימוש בגודל או סוג חיבורים לא נכון ואי הקפדה על הצמדת המרזבים כהלכה לגג.

יש למקם את השפכים בפינות של המבנה במרווח. בנוסף יש להרחיק אותם בזווית מהמבנה בכדי להבטיח שהמים יצאו הרחק מהקיר. כמו כן מומלץ להתקינם באזור תעלות הניקוז.

הזמן הדרוש להתקנת מרזבים יהיה תלוי בגודל הבית ובמורכבות ההתקנה. באופן כללי, רוב ההתקנות נמשכות יום עד יומיים.

אמנם ניתן להתקין מרזבים לבד, אך עדיף להזמין איש מקצוע בכדי לוודא שהמרזבים מותקנים בצורה נכונה ויתפקדו כראוי.

כל הדרישות שלך מקבלות מענה כאן!

נציגי אורנים מרזבים ישמחו לעמוד לרשותך בכל מקרה של דילמה והתלבטות. אצלנו יכולים לתאם עבורך שירותי התקנה של מרזבים חדשים, או לתקן מרזבים קיימים כדי להבטיח תפקוד מלא ויעיל שלהם למשך חודשי החורף.

אם כרגע הבית בשיפוץ, אנו ממליצים לנצל את ההזדמנות כדי לדבר איתנו על שדרוג ובדיקת תקינות עבור המרזבים. כעת כל שנותר לך הוא להשאיר פרטים באתר ולקבל מאתנו שירותי התקנת מרזבים מכל סוג.

דילוג לתוכן